AndroidiOSMobilOyunOyun ÖnerileriVideo

Oyun Önerisi Ottomania

Ottomania Oyunu
Oyun adından da anlayabileceğiniz gibi Osmanlı Devleti ile ilgili bir oyun. Oyun Plants vs Zombie adlı oyunla benzerlik göstermektedir. Oyun da Osman Bey, Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman bölümleri bulunuyor. Bu bölümleri sırayla oynuyorsunuz.
Oyun Oynanışı
Oyun oynanış olarak kolay, bölüme girdiğinizde belli büyüklükte bir alan var ve bu alanlardan üzerinize(Yatay olarak sağdan sola doğru) düşmanlar geliyor. Sizin bu düşmanları öldürmeniz isteniyor. (Öldürmek sonraki bölümler de fazla kolay değil açıkçası.) İlk olarak bize hoşaf sağlayan kazanlar var bu kazanları yerleştirmemiz gerekiyor. Bu kazanlardan çıkan hoşaflar ile ise kendiniz için asker yapabiliyorsunuz. İlerleyen bölümlerde bu askerleri sayısı artıyor ve askerleri kendi stratejinize göre seçmeniz gerekiyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde altın ile kullanabildiğiniz özel askerler çıkıyor. Bu özel askerler ise Yeniçeri (Tek bir askeri öldürmek için), Battalgazi (Bir sırada bulunan bütün düşmanları öldürüyor.), Hezarfen (Havadan alanda bulunan bütün düşmanları öldürüyor.) dir. Son olarak oyun Android ve iOS uygulama marketlerinde mevcut ve ücretsizdir. Oyunda reklamlar da bulunmakta.
Oyun bu şekilde arkadaşlar örnek oynanışa aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Videolarımızdan hemen haberdar olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz

Oyun adı : Ottomania

Desteklediği Platformlar : iOS, Android

Oyun Boyutu : iOS 68.4 MB, Android 49 MB

Ücret : Ücretsiz

Android için :

iOS için :

Bu ve bunun gibi diğer videolar için sitemizi takipte kalın.

One thought on “Oyun Önerisi Ottomania

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir