AndroidMobil

Telefonda Kayıtlı Wifi Şifresini Öğrenme ROOTSUZ MOBİL

Telefonda Kayıtlı Wifi Şifresini Nasıl Öğrenebilirim?

Bu yüzden telefonda kayıtlı wifi şifresini nasıl öğrenebilirim? yazısını sizlerle paylaşmak istedim. Herkesin bir wi-fi’a bağlandığını biliyoruz. Çoğu zaman ÖRN: Arkadaşım bana şifreyi göstermeden telefonumdan wifi şifresini yazarak internete bağladı. Fakat arkadaşım şifreyi vermiyor.

Ben Telefonda kayıtlı wifi şifresini nasıl öğrenebilirim? gibi durumlarımız olmuştur. Sizlere aşağıda verdiğim adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Öncelikle “ES File Explorer” uygulamasını indiriyoruz. İndirip, kurulduktan sonra Android cihazınızda bulunan dosya yönetici uygulaması ile  /data/misc/wifi klasörüne giriniz. O klasör içerisinde “wpa_supplicant.conf” adlı dosyayı bulun ve açın.

Açmak için herhangi bir text editörü ( Not defteri tarzı bir uygulama ile açın..) O dosyayı açtığınızda telefonunuzun daha önceden bağlandığı tüm wifi SSID ve PASSWORD’ları görebilirsiniz.+ Oradan hangisinin şifresini öğrenmek istiyorsan SSID ismine bakarak  öğrenebilirsiniz. İstediğiniz wifilerin kolaylıkla bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Teknoloji haberleri için tıklayın.

 

Bu yazı bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. Herhangi bir sorunda sorumluluk uygulayana aittir. teknosspot.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir