Foto Galeri

Survivor’da Ödül Oyununu Kim Kazandı

Karnı tok olan All Star takımı, Survivor ödül oyununda Gönüllüler takımına nazaran hızlı başladı. Ödül olan un ve ayçiçek yağını kazanmak isteyen Survivorlar kıyasıya mücadele etti. Survivor’da All Star ödüllere doyamadı, Gönülüler’in motivasyonu düşük. Peki ödül oyununu kim kazandı? İşte kazanan…

ÖDÜL OYUNUN KİM KAZANDI?

Turabi: Durumumuz efsane iyi. Sıkıntılar yaşadık ama sonrasında çok güzel bi ödül ile buluştuk.

Merve: Sakatlığım iyi oynayabilirim. Artık sahalara geri dönmenin zamanı geldi. Oynamak istiyorum. Çok iyiyiz, motiveyiz, kazanmak için geldik.

Nagihan: Oynamak istiyorum. Haftalardır oynamak istiyorum . Dünkü ve bir önceki oyunun hızıyla parkuru parçalamaya geldik.

Cumali: Kazanmak için geldik. Kazanacağız başka çare yok.

Alp Kırşan: Kazanan takım öncelikle Turuncu adanın sahibi olacak.Kazanan takımın ödülü un ve ayçiçek yağı. Lütfen dikkatli oynayın ardından dokunulmazlık oyunu oynayacaksınız.

Bu akşam sadece kadınlar mücadele edecek. Yarışmacılar uzun bir parkurun ardından Puzzle tamalamaya çalışacaklar. Ardından parkur devam ediyor. Küçük topları basket atamya çalışan yarışmacılardan üç topu ilk atan kazanacak.

Israrla oynamak istediğini dile getiren Nagihan, Birsen’e karşı. Birsen parkuru önde tamamladı ve atış avantajını elde etti. Ama Nagihan geriden gelerek öne geçti sonrasında Birsen eşitliği sağladı ve yarışı Nagihan kazandı. Durumu 2-0’a getirdi.

Ödülün sahibi 5-2’lik skorla All Star takımı oldu.
All Star takımı 5 Gönüllüler takımı 2 puan aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir