Video

Çukur 19. Bölüm Fragmanına Vartolu ve İdris Damga Vuruyor

Çukur 19. bölüm fragmanına Vartolu ve İdris damga vuruyor

Çukur dizisi yayınlanan 19. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Bu bölüm de baba-oğul karşılaşacak. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Çukur dizisinin yeni bölümünde büyük yüzleşme gerçekleşiyor. İşte, Çukur 19. bölüm fragmanı.

Çukur dizisinin yayınlanan 19.bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya gelerek yüzleşecekler.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur’un 18. Bölümünde Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir