Elektronik

Rowenta Süpürgeleriniz İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

Rowenta Süpürgeleriniz İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

Rowenta markalı her türlü elektronik ev aletleri ve diğer bütün ürünlerinizi Rowenta servislerimizde tamir ettirebilir ve gerekli bakımlarını yaptırabilirsiniz. Elektronik aletlerin her türlü tamir ve bakım işlemleri titizlik, dikkat, deneyim ve bilgi birikimi istemektedir. Bu sebeple elektronik eşyalarınızı servise verirken dikkatli olmanız gerekmektedir. Rowenta Servis İstanbul şubemizde İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermekte, her çeşit

Rowenta markalı ürünün bakım ve tamir işlemlerini titizlikle yerine getirmekteyiz. İletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bize ulaşmanız durumunda öncelikle uzman teknisyenlerimiz size belirli komutlar vererek sorunu çözmenize yardımcı olacak, sorun çözülmediği takdirde adresinize gelinerek ürününüz bakım ve onarımı yapılacaktır.

Rowenta Servis Üsküdar şubemizde alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Servisimize vermiş olduğunuz ürünlere sizin onayınız ve bilginiz dışında herhangi bir işlem yapılmayacak, öncelikle tarafınız bilgilendirilecek ve birlikte karar verilerek gereği yapılacaktır.
Rowenta marka ürünlerinizde yaşadığınız arızalar için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son teknoloji donanıma sahip olduğumuz servislerimizde sorunlarınızı anında çözerek gün içinde ürünlerinizi teslim etmeye özen göstermekteyiz. Rowenta Servis İstanbul olarak yıllardır verdiği tecrübe ve donanımla müşterilerimizin ürünlerini ilk gün ki gibi yeni ve kullanışlı hale getirmekte, ürünlerin ömrünü uzatmak için gereken bakımları zamanında tespit ederek yapmaktayız. Uzman kadromuz ve deneyimli teknisyenlerimizden hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir