Film

Dağ 2 Filmi Çıktı Mı? Dağ 2 Filmi Hakkında Bilgi

Dağ 2 Filmi Çıktı Mı? Dağ 2 Filmi Hakkında Bilgi

Dağ Filmi

Dağ filmi 2012 yılında vizyona giren doğu da görev yapan iki askerin yaşantısını anlatmaktadır. Yönetmenliğini Alper çağlar’ın yaptığı dağ filmi dram ve macera konulu filmdir. Dağ filminde anlatılan İstanbul’da yaşayan bedelli askerlik yapma durumunda olup kısa dönem askerlik yapmayı tercih eden Oğuz ve Onun tam tersi kabadayı uzun dönem askerlik yapan Bekir’in arasında geçmektedir. Sürekli birbirlerine dalaşan Oğuz ve Bekir omuz omuza vermeleri gereken bir mücadelenin ortasında kalırlar. Kendine son derece bağlayan filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Dağ 2 Filmi

Dağ 2 filmi ise 4 Kasım 2016 da vizyona girmiştir. Dağ 2 devam filminde ise yine Oğuz ve Bekir özel bir görev için 8 Kişilik Özel Kuvvetler Timine katılırlar. Tim’in görevi ise Kuzey Irak’a kaçırılan gazeteci bir kadını kurtarmaktır. İşleri zor gibi görünse de bu Tim ile karşılacakların işi daha da zor olacaktır.

Dağ 2 film ile ilgili videolar (Gerçekten değecek bir film)

 

İlk fragman

Kesitler

Dağ 2 Film indir Full Hd izle

Açıkça söylemek gerekirse bu tür filmler indirip izlemelik filmler değiller. Çünkü aldığı parayı son derece hak eden ve devam filmleri için kazanması gereken filmlerdendir. Konusu itibariyle bu filmi sinemaya gidip izlemeniz gerekmektedir.

2 thoughts on “Dağ 2 Filmi Çıktı Mı? Dağ 2 Filmi Hakkında Bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir