AndroidFaydalı BilgilerNasıl Yapılır?TeknolojiYazılım

Android’e Market Harici Uygulama Nasıl Yüklenir?(APK Nasıl Yüklenir?)

Apk Nasıl Yüklenir? Android’e Market Harici Uygulama Nasıl Yüklenir?

(Apk nasıl yüklenir)Günümüzün en kaliteli akıllı telefonlarından biri olan android telefonları kullanıcılarının cihazları hakkında en fazla merak ettiği konulardan biri de market harici uygulamanın nasıl yüklenebileceği konusudur. Makalemizin de ana konusu olan bu konu hakkında sizlere bilgiler sunalım. Bilindiği gibi android işletim sistemindeki uygulama kurulum dosyalarının uzantıları apk uzantısına sahiptir. Dolaysıyla google play store haricindeki uygulamanın yüklenmesini engellemek için kaynağı bilinmeyen tüm uygulamaların kurulumunu engellemiştir. Android kullanan cihazlardaki bu setin kaldırılması oldukça basittir.

Apk Nasıl Yüklenir? Ayarları

Bu Setin Kaldırılması İçin Yapılması Gerekenler Şunlardır;Apk nasıl yüklenir google play store dışında uygulama yüklemek

  • Ayarlar kısmında yer alan güvenlik bölümüne ve buradan da bilinmeyen kaynakları yükle kısmını işaretliyoruz. 
  • Hemen sonrasında ise bulduğunuz apk dosyasını kolaylıkla cihazınıza yüklüyorsunuz.

 

İşte hepsi bu kadar. Görüldüğü üzere android cihazlarına market harici uygulamanın yüklenmesi yanik apk yüklemek,  yalnızca birkaç basit adım sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu uygulamalar her ne kadar basitse de yüklenmesi konusunda herhangi bir zorluk çektiğiniz takdirde konu hakkında yeteri kadar bilgisi bulunan başka bir kullanıcıdan yardım almanızda faydalar bulunmaktadır. Çünkü uygulamaların yüklenmesi konusunda bilginiz bulunmuyorsa android cihazınıza farkında olmadan zarar verebilir tahrip edebilirsiniz.

Günümüzde bu harika cihazları kullanan birçok kullanıcılar market harici uygulamanın yüklenmesi konusunda yeterli bilgiye sahiptirler. Dolaysıyla onlardan destek alabilirsiniz. Bununla birlikte yine birçok android kullanıcıları market harici uygulamayı güvenle cihazlarında kurmuşlar ve bu uygulama sayesinde birçok özelliklerden faydalanmaktadırlar. Sizler de android telefonunuz üzerinden birçok özelliklerden faydalanmak isterseniz market harici uygulamadan hemen faydalanabilirsiniz. Makalemizde son dönemlerde android kullanıcıları tarafından çokça merak edilen market harici uygulamanın yüklenmesi hakkında bilgiler sunduk. Umarız bu anlamda faydalı olabilmişizdir. Ayrıca internet dünyasında bu konumuz hakkında çeşitli sitelerde oldukça karmaşık bilgiler sunulmaktadır. Dolaysıyla kafanızın karışmaması açısından bu yazımız üzerinden konu hakkındaki bilgileri en özet biçimiyle anlatmış olduk.

Apk nasıl yüklenir , hileli apk yükleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir