AndroidiOSMobilSosyal Medya

Artık Periscope’de Yayınlar Silinmeyecek!

Periscope da Artık Yayınlar Silinmeyecek!

Bildiğiniz gibi günümüzde sosyal ağ olsun canlı yayın uygulamaları olsun yavaş yavaş güzel programlar, güzel projeler ortaya çıkıyor. Sosyal ağların en iyisi olan Facebook kendi sistemine yeni bir özellik katarak Periscope’de bulunan canlı yayın özelliğini kendi bünyesinde aktif hale getirdi. Buna karşı olarak Periscope’de yeni çalışmalara başladı.

periscope yeni özellik, artık yayınlarınız silinmeyecek

Periscope, yeni özelliğiyle ona rakip olan Facebook’a karşı hamle olarak muhteşem bir özellikle geliyor!

Periscope’nin sahipliğini yapan Twitter, Facebook ile rekabete girmek adına kullanıcılarına harika yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Periscope, Facebook’un geçen aylarda duyurmuş olduğu canlı yayın özelliği sonrasında hemen çalışmalarını başlattı.

Artık Periscope’de Yayınlar Kalıcı Olacak!

Kavyon BeykPour şirketin CEO’su olarak Periscop uygulaması aracılığıyla canlı yayında kullanıcıların artık videolarını ölene dek saklamalarına yarayacak olan bir güncellemenin çalışmalarına başlandığını belirtti. Periscope’de canlı yayın yapan kullanıcılar, şimdiye kadar yapmış oldukları canlı yayın başlıklarını  #save yaparak sistemde 24 saat olarak kalmasını sağlayabiliyorlardı. Bu yeni gelen özellikte tabii ki kullanıcılar dilerse videolar yine silinebiliyor.

One thought on “Artık Periscope’de Yayınlar Silinmeyecek!

  • orçun

    gerekli bir güncellemeydi. iyi oldu

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir