MobilTeknoloji

OnePlus 3 İnanılmaz Bir Hızlı Şarj Süresiyle Piyasaya Giriş Yapacak !

OnePlus 3 İnanılmaz Bir Hızlı Şarj Süresiyle Piyasaya Giriş Yapacak !

Çinli firmalardan mobil cihaz alanında başarılı olan OnePlus, çıkaracağı yeni telefonda birçok kullanıcının dikkatini çekebilecek bir özellik sunmayı planlıyor.

OnePlus 3
OnePlus 3

Çinli olarak sektörde lider koltuğunda oturan mobil cihaz üreticilerinden birisi olan OnePlus, telefonunu alıcılarıyla buluşturmak için sabırsızlık çekiyor. Kısa bir zaman önce bir kaç özelliği meydana çıkan OnePlus 3 isimli cihaz sektörü kasıp kavuracağına benziyor. Liderliğe yakın olan bir başka çinli bir telefon üretme firması olan Oppo isimli firma OnePlus 3’e hızlı şarj etme özelliğini ödünç olarak verecek. Ancak Oppo’nun sunmuş olduğu bu özellik, alışmış olduğumuz hızlı şarj sistemleriyle benzetilemez aralarında çok fark var.

Zaten daha önceden böyle bir özelliği olacağı bilinen OnePlus 3, bu özelliği Oppo firmasının Super Vooc isimli özel bir sistemiyle karşılayacak tanıtımı gecen sene yapılan Super Vooc 15 Dakikada Hızlı Şarj Özelliği, telefonunuzun 15 dakika 900 saniye de telefonu full şarj ediyordu. OnePlus 3’un birkaç ay içerisinde tanıtımı yapılması bekleniyor.

Ayrıca OnePlus 3’ün sızdırılan özellikleri ise şu şekilde:

Ekran : 1080p Full HD Süper Amoled Zaten

Batarya : 3500 mAh

İşlemci  : Snapdragon 820

Kamera : 16 mp Arka /8 mp ön

şimdilik sızdırılan bilgiler bununla sınırlı fakat bir diğer bilgi ise tek bir oneplus değil birden fazla model piyasaya sunulacağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir