AndroidiOSMobilYazılım

Whatsapp Yenilik Üstüne Yenilik Yapıyor!

Whatsapp Yenilik Üstüne Yenilik Yapıyor!

Günümüzde Whatsapp’ın çıkmasından sonra mesajlaşma uygulamaları hayli artmaya başladı. Durum böyle olunca WhatsApp’ta vites arttırarak hiç ara vermeden yenilikler yapmaya başladı. En son attığınız mesajları kalın, italik, üstü çizik ve altı çizik atmanıza fırsat tanıyan WhatsApp, bununla kalmayıp yeni özellikler çıkarmak için nefes kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalardan en çok konuşulan yeniliğiyse görüntülü konuşmadır. Sesli arama özelliğinin millete yetmediğini anlayan WhatsAp hemen yeni bir özellik olarak görüntülü konuşma özelliğini getirdi.

Whatsapp Yenilikleri güncellemeleri

Whatsapp’a Gelecek Olan Yeni Sesli Mesaj Özelliği!

Sesli Mesaj özelliğini de bünyesine katacak olan WhatsApp, bu özelliği sesli aramalara ekleyerek karşımıza çok iyi bir WhatsApp sunacak. Zira bildiğiniz üzere Whatsap Aramasında bulunduğunuz zaman aradığınız kişinin interneti kapalıysa hiçbir yolla arkadaşınıza veya sevgilinize bu aramayı söyleyemiyorsunuz. Tam bu noktada büyük eksiklik olan bir şeyi kapatmak amacıyla WhatApp sesli mesaj özelliği ekleyerek aramış olduğunuz kişinin interneti olduğu zaman bu sesli mesajı ona yollayacak.

NFC Tag Yolda!

NFC Tag özelliğini bünyesine ekleyecek olan WhatsAp, böylelikle özelikle firmalara kolay bir şekilde WhatApp üstünden kendilerini eklemelerine yardımcı olacak. En son ekleyeceği özelliklerden birisiyse Vcf ve Zip, kişi kartı desteğinide getirecek olan WhatsAp üzerinden kolay bir şekilde dosya paylaşımı mümkün olacak. Fakat zip desteğiyle paylaşım boyutunun henüz ne kadar olacağı belli değil.
Android için whatsap indir :

iOS Whatsapp indir :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir