Sosyal MedyaYazılım

Messenger’da Yeni Özellikler!

Messenger da Yeni Özellikler!

Günümüzde bir çok kişinin elinden telefonlar düşmez oldu. Kimi oyunlara bağımlı olmasından dolayı düşüremezken kimi iş yüzünden kimi de sohbet, sosyal medya için düşüremiyor.

Messenger da Yeni Özellikler! | Bilgicim.NET, Yazılım Haberleri

Sohbet ve sosyal medya için düşüremeyenlerin sayısı arttığından dolayı günümüzde bulunan sosyal ağlar bunların en başında Facebook, sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Sektörde rakip çıktığından dolayı sürekli kendini geliştirerek piyasanın en iyisi olması gereken Facebook gün geçtikçe işe yarar ve kullanıcıları kendine bağlayacak özellikleri yapması gerekiyor.

Silinen Mesaj Özelliği

Bir yeni özelliğiyse otomatik olarak silinen mesaj özelliği. 2 Mayıs’ta Ortaya çıkan bir ekran görüntüsüne bakacak olursak kendini imha etmekte olan mesaj özelliği yolda. Yeni güncellemeyle beraber kullanıcılar gönderilmekte olan mesajların bir süre sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabilecek.

Bu özellikten ayrı olarak Gizli sohbet özelliğinin gelmesi de beklenmektedir. İsteyen kullanıcılar bu özellikten yararlanmayarak mesajlarının Facebook sunucularında depolanmasına devam edebilecek. Tamamen kişiye kalmış bir durum isterse otomatik olarak silinmeye ayarlansın dilerse de Facebook sunucularında kalmaya devam etsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir