BilgisayarİnternetNasıl Yapılır?Sosyal Medya

Bilgisayardan Instagram a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Bilgisayardan Instagram a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Teknoloji kullanımı son 10 yılda çok fazla gelişim göstermiştir. Bu nedenle sosyal medya kullanımı da oldukça artmıştır. Birçok kişi bu platformlara üyedir ve akıllı telefonlar sayesinde kolayca erişim sağlayabilmektedir. En önemli paylaşım sitelerinden biri olan Instagram’a aynı zamanda bilgisayardan da giriş yapmanız mümkündür. Oldukça kullanışlı bir sitedir ve dünyada neredeyse 4 milyar Instagram hesabı bulunmaktadır.

Bilgisayardan Instagram a nasıl fotoğraf yüklenir?

Sorusu son zamanlarda çok fazla sorulmaktadır. Bu oldukça basittir ve yapmanız gereken şunlardır: İlk olarak bilgisayardan instagramın resmi sitesine girmeniz gerekmektedir. Siteye girdikten karşınıza çıkan kullanıcı adı ve şifre kısmını doldurduktan sonra profiliniz açılacaktır. Ardından telefonda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Mobil cihazlara gelen güncellemeler aynı anda siteye de gelmektedir. Bu şekilde site üzerinden İnstagramınızı kullanmanız oldukça kolay olmaktadır.

Foto yüklemek için fotoğraf resmine tıklamalısınız ve yükleyeceğiniz fotoğrafı bilgisayarınızdan seçmelisiniz. Aynı zamanda filtre de uygulama imkânınız vardır. Kullanımı telefonda ki ile aynıdır. Hatta telefondan daha kullanışlı olduğu da söylenebilir. Çünkü oldukça geniş bir ekranda fotoğraflarınıza efekt vermek oldukça kolay olacaktır. Genellikle 2 hesap sahibi olan kişiler bilgisayardan instagrama girmeyi daha sık yapmaktadır.

Bunların yanında bazı beğeni ve takipçi hilesi kullanan kişiler bu hileyi yüklemek için İnstagram’a bilgisayardan giriş yapmaktadır. Bilgisayara kurulu olan bir program yardımı ile kolayca beğeni sayılarını arttırabilir yada takipçi sayılarını çoğaltabilir. Bu hileler sayesinde çok fazla para kazanmanız bile mümkündür. Çoğu kişi hesabının takipçi sayısını çok yüksek tutarak sayfasına reklam almaktadır. Bu şekilde kolayca para kazanmaktadır.

İnstagram Neden Bu kadar Popüler?

Bu site sizin resimler paylaşarak arkadaş çevrenizde popüler olmayı ve ilgi odağında olmanızı sağlayacaktır. Bunların yanında yeni gelen güncelleme sayesinde anlık olarak resim veya video atmanıza olanak sağlamıştır. Bu resimler veya videolar kalıcı değildir. Sadece bir süre profilinizde kalacaktır. Bunların yanında aynı anda kalıcı fotoğraflar da atmanızı sağladığı için bu site oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Aynı zamanda Bilgisayar üzerinden de anlık olarak resim veya video atmanız mümkündür. Bu paylaştığınız fotoğrafların Facebook, Twitter gibi diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız da mümkündür. Bu olanaklar İnstagramın çok fazla tercih edilmesini sağlamıştır.

Ne kadar Snapchat programı popülermiş gibi gözükse de İnstagramın daha fazla kullanıcısı vardır. Ve Snapchat’e bilgisayardan giriş yapılamamaktadır. Fakat İnstagrama fotoğraf yüklemeniz mümkündür. Bilgisayardan Instagram a nasıl fotoğraf yüklenir? Sorunu soran kişiler çözüm yolunu bulduğunda, bu programın bilgisayardan daha kullanışlı olduğu ve mobil cihazda yapılan tüm işlemlerin daha fazlasını yaptığını anlamışlardır. Diğer sosyal paylaşım sitelerine nazaran popülerliğini en uzun süre tutmayı başarmış olan sitedir ve önümüzdeki gelecek güncellemelerle kullanıcıları şaşırtmayı amaçladıkları söylentileri şimdiden yayılmıştır. Önümüzdeki 2 yıl süresince İnstagramın sahip olduğu kullanıcı sayısının 1 milyar daha artması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir